UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

CAMPING

CENNIK

Piękne plaże z przylegającymi lasami, wśród których znajduje się nasz camping - pole namiotowe, to walory dla których warto do nas przyjechać. Szum drzew, czyste jezioro z rozmaitymi rybami, śpiew ptaków i przyroda na wyciągnięcie ręki, pozwala odnaleźć spokój, podobnie jak wielu naszych klientów, wyjedziesz bogatszy w niesamowite wspomnienia i powrócisz w przyszłym roku.

Camping jest czynny od 1 maja do 31 października. Położony jest w lesie 100 metrów od głównej plaży, 500 metrów od centrum Lubniewic.

Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego camping jest dobrze strzeżony, ogrodzony i oświetlony. Camping oferuje funkcjonalne zaplecze tj.: sanitariat z prysznicami, internet Wi-Fi, plac zabaw, miejsce do rozpalenia ogniska i grillowania, wypożyczalnia sprzętu wodnego, salon gier oraz bilard.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy restaurację w której zjedzą Państwo smaczny obiad, skosztują chłodnego złocistego trunku, czy też - w weekendowe wieczory - dobrze się pobawią zarówno przy starych jak i nowych hitach.

Największe pole namiotowe w Lubniewicach

Camping, sprzęt wodny i restauracja

ZADZWOŃ DO NAS

+48 601 718 434

camping lubuskie, pole namiotowe Lubniewice, camping Lubniewice, Restauracja Leśna, kajaki w lubniewicach, rowery wodne, kamper